Mysterium Bojnice

Špecialna ponuka pre žiakov!

8 žiakov, 45 minút a 24% zľava
Chystáte sa na výlet do Bojníc?
Premýšľate nad netradičnou zábavou pre Vašich žiakov?

Skúste s nimi zjednodušenú hru Alchymista, tzv. escape room – únik z miestnosti. Žiaci majú 45 minút na to, aby sa dostali von z uzamknutej miestnosti. Musia logicky premýšľat, počúvať sa, spolupracovať… A hlavne si môžu prvýkrát vyskúšať tajomnú atmosféru alchýmie. Zábavne a netradične strávený čas pre maximálne 8 žiakov na jednu skupinu (jeden vstup) vo veku 12 – 15 rokov.

Vstup detí s doprovodom učiteľa alebo dospelého. Rezervujte si hru Alchymista a variantu pre deti si, prosím, potvrďte telefonicky.

Možnosť spojiť aj s vedľajším programom pre deti čakajúce na hru.

Pre viac informáciií – volajte! 0948 442 966

Používame vernostný program Lyoness. S kartou Lyoness máte u nás spätnú zľavu. Novú kartu si môžete registrovať aj v Mysteriu. Pokiaľ ste si kartičku u nás už zaregistrovali, nezabudnite si ju na ďalšiu hru priniesť.

Mysterium Bojnice

 

Bojnické námestie skrýva neodhalené tajomstvo dávneho alchymistu. Skúste ho odhaliť!

V historickom Meštianskom dome na bojnickom námestí čaká zábavná a logická hra pre tímy pre 3-6 ľudí, tzv. „escape room“. O čom to je? Máte 60 minút na to, aby ste sa dostali z uzamknutej miestnosti. Von vás dostane len hľadanie symbolov, kľúčov, kódov a správne odhalenie skrytých indícií…

K hre nie je potrebné mať faktografické znalosti. Nezaváži ani reč, ktorou účastníci hovoria. Nová voľnočasová aktivita prináša zábavu aj nové zážitky, no a trošku rozprúdi aj mozgové závity. Už stovky ľudí si odskúšali, že hodina niekedy uteká naozaj rýchlo. Príďte sa zabaviť s kamarátmi, rodinou či kolegami z práce. Hra je tiež skvelým námetom na darček či teambuildingovú aktivitu!
Hrať sa dá denne. Svoj termín je potreba si rezervovať vopred na webových stránkach tu.

Každý alchymista mal svoje tajné poznatky, ktoré zaznamenával v skrytých symboloch a heslách. Ak odhalíte, čo skrýval práve ten bojnický, dostanete sa von z miestnosti.

V súčasnosti je možné si užiť dve hry „Alchymista“ a „Rád modrej ruže“. Aby bol zážitok z hry Rád modrej ruže plnohodnotný, je možné hru odohrať len po odohratí Alchymistu.

Otváracie hodiny: Denne. Termín je potrebné si vopred zarezervovať.

Vstupné:
Hra Alchymista: 42,00 €
Hra Rád modrej ruže: 38,00 €

Kontakt:

Mysterium Bojnice

Meštiansky dom
Hurbanovo námestie 49/40
972 01 Bojnice

Telefón: +421 948 442 966